Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

Teslimat Koşulları


Kargo ile Gönderim:

Sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı kargo şirketi Aras Kargo tarafından size ulaştırılacaktır.
150TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti Renk Mis Sabun tarafından karşılanacaktır.

Siparişleriniz, kredi kartıyla ödeme yaptıktan veya banka onayı alındıktan sonra haftaiçi saat 16.00’a kadar aynı gün, 16.00’dan sonra ise ertesi gün (Pazartesi-Cumartesi) kargoya teslim edilir. Cumartesi günleri saat 12:00'a kadar kargoya teslimat yapılabilmektedir, pazar günleri vereceğiniz siparişler ise pazartesi günü kargoya teslim edilebilecektir. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Salgın sebebiyle kargo firmaları ciddi bir yoğunluk içindeler, teslimat süreleri maalesef uzayabilmektedir, dikkate almanızı önemle rica ederiz.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgileriniz aracılığıyla haber verilecektir. Bu sebeple üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapamamaktadırlar.


Ödeme Koşulları
Mağazamızda tüm Visa ve Mastercard kredi kartları geçerlidir. Kart bilgileriniz kesinlikle kaydedilmeyip en yüksek güvenlik standartlarıyla direk olarak bankadan onay alınmaktadır.

Kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmezseniz, banka hesabımıza EFT veya Havale gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş onayınızla birlikte ödemenin yapılacağı hesap IBAN bilgileri tarafınıza e-posta ile iletilecektir. Yaptığınız EFT veya havaleye ait bilgileri (havale yaparken lütfen sipariş numaranızı açıklama kısmına ekleyiniz) e-posta ile bize ilettiğiniz andan itibaren siparişiniz geçerli olacaktır. Sipariş verildikten sonra, 24 saat içerisinde banka ödemesinin gerçekleşmediği durumlarda sipariş iptal edilecektir.

Siparişiniz e-posta ile tarafınıza teyit edilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. 

Faturalarınız, farklı bir adrese gönderilmesini tercih etmez iseniz, siparişlerinizle birlikte teslim edilecektir.
  • 150 ₺ üzeri Kargo Bedava
  • DESTEK HATTI 02842121075
  • IYZICO ile Güvenli Ödeme
  • İade ve değişim garantili